Ostatni dzień roku- tuż przed świętami Bożego Narodzenia, jest tradycyjnie związany z wspólnym kolędowaniem. Jest to też odpowiedni czas, aby docenić  naszych Szkolnych Aniołów, czyli osoby szczególnie wyróżniające się zrozumieniem, dobrocią i wyrozumiałością, na które zawsze można liczyć. Wśród uczniów Aniołami zostali: Marcelina Strehl z kl.7a, Natalia Tomczak - 2gc , Tamara Murzyńska - 3ga i Wiktor Ostrowski - 3gd.

Aniołami wsród  nauczycieli zostali: p. Beata Kołodziejska, p. Małgorzata Kociemba-Trąbka, p. Lidia Wierzchowiecka , p. Kalina Olszewska oraz p. Artur Zaranowski.

Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy i dziękujemy im za dotychczasowe Dobroci!!!

Z okazji zbliżających się Świąt życzymy Dyrekcji Szkoły, nauczycielom, całej społeczności uczniowskiej i obsłudze szkoły  - Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku 2018r.