W listopadowy poranek nasi wolontariusze gotowi do pracy wyruszyli na cykliczne spotkanie do „Promyka”. Niestety wietrzna pogoda pokrzyżowała nam plany spacerowe z dziećmi, ale panie wychowawczynie są zawsze przygotowane na każdą pogodę. Kiedy przybyliśmy na miejsce, dzieciaki już na nas czekały i swoimi uśmiechami zachęcały do zajęć. Nasze uczennice z klas ósmych oraz liceum tym razem pomagały rozpoznawać smaki jesiennych warzyw, wspólnie wycinaliśmy dynie, skrobaliśmy marchewki, a na koniec zorganizowałyśmy zabawy z chustą. Zabawa była bardzo udana, a na podziękowanie nasze wolontariuszki otrzymały wiele serdecznych uśmiechów , „żółwików” i „piątek” Czekamy na kolejne spotkanie i na chętnych uczniów do pomocy w wolontariacie.

Szkolne Koło Wolontariatu