Z ogromną przyjemnością informujemy, że nasza szkoła może pochwalić się super osiągnięciami naszych wspaniałych uczniów. Zakończyły się bowiem konkursy przedmiotowe dla uczniów gimnazjum, w których mamy trzech finalistów:

Zofia Adam - klasa 2GA - finalistka Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego (opiekun pani Beata Kołodziejska)

Wiktoria Włodarczak - 3GD finalistka Wojewódzkiego Konkursu z Geografii (opiekun pani Marzena Wolny)

Robert Szpakowicz - 3GD - finalista Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki i (opiekun pani Małgorzata Kociemba - Trąbka).

Poza tym w Międzyszkolnym Konkursie Języka Niemieckiego  „Ich mag Deutsch” organizowanym przez LO nr 1 w Zielonej Górze nasi reprezentanci

Tamara Murzyńska i Dawid Kuboń z klasy 3GA zajęli 3 miejsce (na 13 szkół).

Wszystkim uczniom i ich opiekunom serdecznie gratulujemy!!!

Również radosne wieści są związane z naszymi młodszymi kolegami i koleżankami z klas siódmych SP22. Do etapu wojewódzkiego z konkursów przedmiotowych awansowali :

- z języka niemieckiego - Julia Sarlińska - 7B (p. A. Sienkiewicz)

- z języka angielskiego - Kajetan Humphries - 7B

- z języka polskiego - Martyna Bobowska - 7B (p. E. Błaszczyk), Szczepan Macholak -7A  i Marcelina Strehl -7A (p. J. Szpak)

- z matematyki - Franciszek Kalembkiewicz - 7D (p. A. Gadomska

Już dzisiaj trzymamy za nich kciuki, albowiem etapy wojewódzkie odbywać się będą w maju /SI/

• Zofia Adam finalistka Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego
  • Zofia Adam kl. 2GA
  • Wiktoria Włodarczyk kl.3GD finalistka Wojewódzkiego Konkursu z Geografii
  • Robert Szpakowicz kl. 3GD finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki
  • Dawid Kuboń kl.3GA - Konkurs j.niemieckiego "Ich mag Deutsch"
  • Julia Sarlińska kl. 7b - Konkurs j.niemieckiego