Jeszcze grudzień się nie rozpoczął, a uczniowie Zespołu Szkół Ekologicznych wykonali samodzielnie przepiękne bombki. Powodem był konkurs ogłoszony przez Centrum Przyrodnicze na przygotowanie przestrzennej pracy w postaci bombki choinkowej dowolną techniką. Nasi uczniowie wykazali się jak zwykle niezwykłą fantazją i zdolnościami plastycznymi! Jury będzie miało nie lada problem, aby spośród tych pięknych bombkowych rękodzieł wybrać te najpiękniejsze. A ogłoszenie Laureatów i wręczenie dyplomów nastąpi 9 grudnia w Centrum Przyrodniczym.
Po konkursie bombki te zostaną przekazane na cele charytatywne – i to był kolejny powód wykonania tych niepowtarzalnych ozdób.
Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy, gratulujemy zdolności i trzymamy kciuki za pomyślny werdykt. /SI/