,,SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra, Akademia Mistrzów Koszykówki MINIBASKET i Zespół Szkół Ekologicznych im. Unii Europejskiej - II LO, ma przyjemność zaprosić uczniów szkół podstawowych z klas 7 oraz oddziałów gimnazjalnych z klas II-III na kolejną edycję turnieju sportowego - to już 7 Streetball Challenge II LO.

Impreza odbędzie się w poniedziałek, 23 kwietnia 2018 r. w Zespole Szkół Ekologicznych (ul. Francuska 25 A) na szkolnych obiektach sportowych (w razie niepogody w sali gimnastycznej).
Rozpoczęcie od godz. 10:30!
Drużyny mogą być mieszane i składać się z trzech zawodników + 1 osoba rezerwowa.
Uczestnictwo jest bezpłatne.
Mecze rozgrywane systemem 3*3.
Liczba drużyn ograniczona!!!
Nie może Was tam zabraknąć! Wspaniałe nagrody do wygrania.
Bardzo prosimy dotrzymać terminu zgłoszenia do turnieju, gdyż liczba drużyn jest ograniczona.
Liczymy na Państwa zgłoszenie i w tym roku, życzę rywalizacji w duchu sportowej walki
i zasad fair-play.
Zgłoś się i weź udział w 7 Streetball Challenge II LO!
Spotkaj się z zawodnikami Stelmet BC Zielona Góra!
Zgłoszenia przyjmowane są do 19 kwietnia 2018 pod numerem telefonu:

Partnerzy imprezy: Stelmet BC Zielona Góra, Lubuski Związek Koszykówki.
Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.